Ajax verhoogt inzet op Ola John

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(1970 views)

ola johnAjax en Benfica naderen akkoord! Nadat eerder vandaag Benfica aan Ajax liet weten niet akkoord te zullen gaan met het eerder door Ajax gedane voorstel, om Ola John te huren tot het einde van het seizoen met een optie tot koop, waarbij een bijdrage van € 400.000,- in de salariskosten als tegenprestatie geldt. Heeft Ajax vandaag gereageerd met een voorstel om niet de eerdere € 400.000,- maar € 600.000,- bij te dragen aan de salariskosten van de jonge buitenspeler. Hiermee is een mogelijke verhuur weer een stapje dichterbij gekomen, omdat er slechts nog een klein verschil zit tussen vraag en aanbod. Benfica gaf eerder al aan Ola John graag te willen verhuren maar dat de afnemende club het volledige salaris van Ola John zou moeten overnemen. Ola John verdient bij Bendfica circa € 1.400.000 per jaar, voor een half jaar is dit dus € 700.000, het door Ajax gedane voorstel ligt nog "slechts" € 100.000 euro van de wensprijs af. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.