'Van Gaal werd geen trainer van Tottenham omdat hij de voorzitter besodemieterde'

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(947 views)

Louis van Gaal was vijf jaar geleden op een haar na rond met Tottenham Hotspur, maar koos op het laatste moment voor Manchester United. Dat vertelt De Telegraaf-journalist Valentijn Driessen in de voetbalpodcast van zijn krant.  Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.