Assaidi wil graag bij Heerenveen blijven

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(608 views)

Oussama Assaidi zou het niet erg vinden om langer bij SC Heerenveen te blijven. Dat heeft de aanvaller tegen coach Marco van Basten gezegd. Assaidi maakte tegen 1. FC Köln zijn eerste minuten in de voorbereiding. Van Basten is blij met de aanvaller: ''Assaidi zorgt voor veel gevaar. Ik heb hem er graag bij, en hij heeft bij mij aangegeven dat hij zelf ook graag wil blijven bij SC Heerenveen. Hij kan van grote waarde zijn voor deze ploeg.'' Assaidi werd aan onder meer Ajax en Galatasaray gelinkt, maar lijkt nu dus in Friesland te blijven. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.