Gerucht uit Parijs: PSG ook bezig met De Ligt, Ajax wil twee PSG-talenten
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(1025 views)

Paris Saint-Germain is nog lang klaar na de aanstaande transfer van Frenkie de Jong, vermoedt de in PSG gespecialiseerde geruchtensite Paris United. Naar verluidt wil de Parijse grootmacht ook Matthijs de Ligt én meerdere middenveldpartners voor De Jong binnenhalen.
De interesse in De Ligt komt niet volledig uit de lucht vallen. NOS-journalist Jitse Bos haalt een recent etentje in het Amsterdamse restaurant La Rive aan: op donderdag 8 november zou PSG-directeur Maxwell aan tafel hebben gezeten met De Jong. Volgens Bos was ook De Ligt aanwezig tijdens dit diner.
De koopwoede van de regerend Frans landskampioen zal vermoedelijk tot gevolg hebben dat er spelers uit Parijs gaan vertrekken. Paris United denkt zelfs dat er een ruildeal met Ajax kan worden gesloten: de Amsterdammers hebben naar verluidt interesse in de talentvolle middenvelders Stanley Nsoki en Christopher Nkunku. Of de twee Franse jeugdinternationals definitief of op huurbasis naar Ajax zouden vertrekken, laat het Parijse medium in het midden.
Lees ook: De Telegraaf: Frenkie de Jong kiest voor PSG, Ajax incasseert 75 miljoen euro
#PSG are still looking to sign 2 midfielders, with hopes of landing one in the winter.
Mino #Raiola and #Zahavi are involved in De Jong's case and also that of De Ligt.#Ajax are interested in N'Soki and Nkunku.
— Paris United ???????????????? (@ParisUnitedEN) December 7, 2018
Op 8 november zat Frenkie de Jong in het Amsterdamse restaurant La Rive met oa Maxwell, assistent technisch directeur van PSG. Wat opviel is dat ook Matthijs de Ligt erbij was destijds. Een maand geleden dus. #ajax
— Jitse Bos (@JitseBos) December 7, 2018
Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.