'Jackpot voor Saibari: naast PSV profiteren nog drie clubs mee van toptransfer'

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(20 views)

Bayern München heeft zijn zinnen gezet op Ismael Saibari van PSV. Dat betekent niet alleen goed nieuws voor de Eindhovenaren, maar ook voor zijn voormalige clubs KRC Genk, KV Mechelen en RSC Anderlecht. De drie Belgische clubs hebben namelijk recht op een deel van de transfersom die voor Saibari wordt betaald. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.