Miljoenenbod op Jovetic door Fiorentina afgeslagen

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(1216 views)

Chelsea heeft een bod gedaan van 25 miljoen euro op Stevan Jovetic van Fiorentina. Fiorentina heeft het bod afgeslagen. Fiorentina wil zijn sterspeler niet laten gaan. Clubeigenaar Andrea Della Valle zegt dat Fiorentina er alles aan zal doen om Jovetic te behouden: ''Ik heb met Stevan gesproken. Ik heb hem gezegd dat hij onder geen beding verkocht gaat worden, om verschillende redenen. Ik hoop dat hij dat begrijpt. Jovetic is nog jong en heeft nog een hele carriere voor zich. Om die reden is het belangrijk dat hij voorlopig bij ons blijft.'' Meerdere clubs zijn geïnteresseerd in Jovetic. Ook Manchester City, Manchester United, Arsenal en FC Barcelona zouden de 22-jarige aanvaller graag willen inlijven. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.