OFFICIEEL: Opmerkelijke transfer voor oud Feyenoord-flop Cissé

Bron tekst / afbeelding: Soccernews.nl

(2035 views)

Sekou Cissé werd enkele jaren geleden door Mario Been van Feyenoord naar KRC Genk gehaald en deed het aanvankelijk niet onaardig. Na het vertrek van Been was het ook voor hem over en out. Cissé (32) werd uitgeleend aan Sochaux en daar speelde hij zich in de kijker van Ajaccio. De afgelopen twee seizoenen scoorde hij er 12 doelpunten in 43 com.. Lees het hele artikel op Soccernews.nl

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.