Problemen stapelen zich op: Fernández schuldig bevonden voor nog een vergrijp

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(367 views)

Enzo Fernández heeft er een nieuw probleem bij. De middenvelder van Chelsea is na de Copa América-winst van Argentinië in opspraakt geraakt vanwege het zingen van een racistisch tekst over Frankrijk, en blijkt zich nu in Engeland schuldig te hebben gemaakt aan een verkeersovertreding, die hem mogelijk zijn rijbewijs kost.  Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.