'Rutten gaat zakendoen met Vitesse: overbodige spits op huurbasis naar Arnhem'
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(1179 views)

Fred Rutten zal bij Anderlecht niet samenwerken met Mohammed Dauda. De twintigjarige spits uit Ghana is niet met de overige spelers van Paars-Wit meegegaan op trainingskamp en lijkt op weg naar Vitesse.
De Arnhemmers gaan Dauda tot het einde van het seizoen huren van Anderlecht, meldt de Franstalige krant Le Soir. Vitesse zou bovendien een optie tot koop hebben bedongen: wanneer de spits in de smaak blijkt te vallen, kan de huidige nummer vijf van de Eredivisie besluiten om het tot medio 2021 doorlopende contract van Dauda af te kopen.
De 20-jarige Ghanees belandde in januari 2017 in de jeugdopleiding Anderlecht, dat hem bij het Ghanese Asante Kotoko had gescout. Dauda werd beschouwd als een groot talent en scoorde aan de lopende band bij de beloften, maar kon door de grote concurrentie nooit doorbreken in het eerste elftal. Afgelopen zomer werd hij al aan de Arnhemmers gelinkt.
Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.