Suárez gebruikte PlayStation voor transfer naar Groningen

Bron tekst / afbeelding: FcUpdate

(1391 views)

Het succesverhaal van Luis Suárez is uiteraard bij alle voetballiefhebbers bekend, maar er is een mooie anekdote over het begin van zijn loopbaan naar buiten gekomen. In 2006 bepaalde hij mede door de PlayStation zijn keuze om bij FC Groningen aan de slag te gaan. Lees het hele artikel op FcUpdate

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.