'Twente heeft Zorniger aanbieding gedaan ondanks wens Streuer'

Bron tekst / afbeelding: FcUpdate

(695 views)

FC Twente heeft de Duitse coach Alexander Zorniger een aanbieding gedaan om aan het werk te gaan in Enschede, ondanks de wens van Jan Streuer om een Nederlandse trainer aan te stellen. De naam van Zorniger ging vlak voor de officiële aanstelling van technisch directeur Streuer al rond en kan dus officieel worden als hij in zou gaan op het voorstel. Lees het hele artikel op FcUpdate

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.