Twente moet vrezen voor leegstroom

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(654 views)

Na Luuk de Jong en Ola John moet FC Twente echt gaan vrezen voor een leegstroom van kwaliteit. Nu dreigt ook verdediger Douglas te gaan vertrekken naar de Premier League. Newcastle United zat al een tijdje achter de Braziliaanse Nederlander aan, maar is nu ineens concreet geworden. De Tukkers hebben ook nog eens pech dat de verbintenis van Douglas nog maar 1 jaar doorloopt. Mocht hij niet verkocht worden, gaat hij dus gratis de deur uit. Het heeft daarom een bod van zo’n 4 miljoen euro uitgebracht op de kopgrage verdediger. Coach Steve McClaren hoopt deze zomer geen afscheid te moeten nemen van Douglas. Hierover zei hij dan ook:

"Als Douglas fit is, is hij de beste verdediger van Nederland. Ik wil hem niet kwijt en het team ook niet"
De kans is alleen groot dat Twente naast een nieuwe spits ook op zoek mag gaan naar een centrale verdediger. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.