United smeedt plannen om Rooney van de hand te doen

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(1490 views)

Manchester United overweegt om superster Wayne Rooney volgend jaar te verkopen. De Engelse spits heeft dan nog een contract dat voor twee jaar doorloopt, waardoor The Mancunians denken dat de zomer van 2017 het beste moment is om Rooney van de hand te doen en zodoende nog flink wat geld aan hem te verdienen. Clubs uit China en de Verenigde Staten zijn bereid diep in de buidel te tasten voor de aanvoerder. (The Sun) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.